Kaan Makina

Firmamız 1990 yılında kurulmuş olup İş Makinaları Pazarı gereklerinden dolayı kardeş firma Vinçmak la 2006 yılında ayrıca kurarak daha güçlenmiştir. Öncelikle Vinçmak ve Kaan Makina Avrupa’nın en büyük ve tanınmış elektronik grupların ek satıcı ve yetkilisi onumunda temsilciliklerini yapmaktadır.
Temsilcisi olduğumuz firmalar ,Hirschmann – Pat Krüger –(Almanya), nbb Radyo kontrol kumandalar Fabercom (İtalya), IED (İspanya), Technoweigh (İspanya),

Her türlü vinç pazarına hitap eden ürün ve hizmetleri ile  vinçler (Teleskop vinç, insan kaldırma platformları, tavan vinci , liman vinci, kırma bomlu vinçler, Portal vinçler vs.) ağır iş makinaları ve marina sektörü piyasasına kadrosundaki makine, elektronik, elektrik, mekatronik mühendisleri ile profesyonel olarak hizmet eden  ülkemizin en önde gelen kuruluşlarındandır.  Aynı zamanda ülkemizdeki birçok çimento fabrikaları, marinalar ve tersanelere , petrol rafinelerine ve limanlarına yaptığı  sözleşmelerle  yıllık, aylık periyodik  bakım, arızi bakım ,koruyucu bakım  ve yedek parça hizmeti vermektedir.

Her iki firmada birçok tanınmış firmalardan servis ve bakım sertifikalarına ve Türkak onaylı TS EN 9001 ve TS EN 18001 sertifikalarına sahiptir.

Yurtdışında da GROVE, COLES, FAUN TADANO; SCHEUERLE, KAMAG, ASCOM, POCLAİN, PPM sertifikalarında sahip bir firmayız.

Örnek olarak Liebherr, Coles ,Grove, Tadano, PPM vb. makinalarına özel servis hizmeti verilmekte ve gerekli olabilen yedek parçaları sağlanmaktadır.

Ayrıca yeni projeler ve modernizasyon projeleri oluşturarak hidrolik, elektrik ve elektronik otomasyon sistemleri kurmakta ve her türlü hizmeti sağlamaktadır.

Misyonumuz

  • Eğitimli elemanlarımız arasında sinerji oluşturmak,
  • Hizmet verdiğimiz sektörlerde verimlilik,
  • İş güvenliği ve kalitede Avrupa üretim standartlarına uyum sağlamak,
  • İşimizdeki hizmetlerimizde sınır tanımayan kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

  • İnovative, tecrübeli ve takım ruhuna inanmış eğitimli kadromuz ile ağır iş makinaları, kaldırma ve taşıma makinaları, tersane makinaları ve üretim sektöründe tüm iş makinaları için servis hizmeti vermek,
  • Her türlü iş makinaları hidrolik ve elektronik sistemlerinin (ağırlık kontrol, otomasyon, moment ve remote kontrol sistemleri vs.) projelendirmesi ve uygulamasını gerçekleştirmek,
  • Hizmet kalitemizi sürekli yükseltmektir.

Uzman kodromuz ve deneyimli çalışanlarımız ile siz değerli müşterilermize hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Yönetim kurulu başkanımız yeni projelerin önümüzdeki günlerde hayata geçirileceğini bildirdi. Yeni projeler için çalışmalar devam ediyor.

İsmail Aydınoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı, Kaan Makina & Vinçmak

Profesyonel bir hizmet mi almak istiyorsunuz?