Kalite Politikamız

Kalite PolitikamızQuality policy

  • Dünya standartlarında çağdaş stratejiler oluşturmak,
  • Kaliteli çözümler üretmek, mazeret değil çözüm üretici olmak Pozitif yaklaşım değerini kabul edip buna uygun davranmak,
  • Uygun ekip ve ekipman ile mükemmel sonuca süraatle ulaşana kadar işi takip etmek, sonuçlandırıp bunun bilgisini iş ortaklarımızla anında paylaşmak.

Tüm bireylerimizin, misyonumuza, vizyonumuza ve hizmet kalite anlayışımıza sahip çıkmalarını sağlamak için yeni gelişimlerle ilgili şirket içi ve dışı seminerlere, doğru eğitim toplantılarına katılmalarını sağlamak.

18001_logo_official
3-9001

Teknolojik gelişmeleri izleyerek, Vinç sektöründe performansına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmaktır; hedeflerini benimseyen Avrupa Birliği normlarına uygun, çevre ve insan sağlığı yasalarıyla uyumlu, düşük maliyetli kaliteli çözümler, hizmetler elde etmek.

Ülke yasalarına, Ulusal ve Uluslararası konumuzla ilgili tüm Standartlara ve Regülasyonlara uymak.

Bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi ‘ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmek.

Ana hedef olarak Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı taahhüt etmektir.

Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek Kaan Makina çalışanları olarak hepimizin görevidir.

Uzman kodromuz ve deneyimli çalışanlarımız ile siz değerli müşterilermize hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Yönetim kurulu başkanımız yeni projelerin önümüzdeki günlerde hayata geçirileceğini bildirdi. Yeni projeler için çalışmalar devam ediyor.

İsmail Aydınoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı, Kaan Makina & Vinçmak

Profesyonel bir hizmet mi almak istiyorsunuz?